Tento Juventus je nejsilnější a nejkomplexnější

Barzali nedávno přijal rozhovor. Řekl, že Zebra armáda je nejsilnější. Zároveň přicházel Levné Fotbalové Dresy Ronaldo z mistrovství Ligy mise sen.

Leden 2011, Barzagli se přestěhoval z Wolfsburgu do Juventusu za pouhých 300 000 eur. V průběhu sedmi po sobě jdoucích šampionátů týmu, Hrál důležitou roli.

“Začátek této sezóny je velmi přesvědčivý. Výkonnost a mentální vyhlídky týmu jsou velmi dobré. ” Řekl Barzagli. “Není snadné vyhrát hru. Na této úrovni je obtížnější pokračovat v zlepšování. Tento Dres Juventus byl postaven, aby bojoval za všechny vyznamenání. Na papíře je to nejsilnější Juventus, který jsem kdy hrál. Je to také nejkomplexnější tým. Poté, co prohráli dvě finále Ligy mistrů a zažili tolik výzev, Juventus je stále více přesvědčen, že může vyhrát šampionát. S příchodem Ronalda a dalších šampionů, Liga mistrů se změnila ze snu na cíl. ”

Arsenal nemůže vyhrát šampionát Premier League

Gary Neville věří, že Arsenal nemá sílu soutěžit o Premier League v této sezóně. Chelsea, Manchester City a Liverpool vázány na první místo v Premier League. Arsenal jim poslal pouze 2 body. Levné Fotbalové Dresy Arsenal vyhrál 9 po sobě jdoucích vítězství na různých akcích.

Jiný komentátor, Sonnes, se domnívá, že Chelsea potřebuje centrum, které může skóre: “Stále si myslím, že pokud má Chelsea centrum, Budou schopni soutěžit s Manchester City Liverpool. Chelsea není příliš ohrožující, že má Azar. Manchester City Liverpool má více ohrožujících hráčů. Ligový titul je Manchester City nebo Liverpool. Nevylučujte Chelsea, ale potřebují skutečné centrum. ”

Neville řekl: “Nemyslím si, že by Dres Arsenal napadl ligový titul. Chelsea je sezóna začala dobře. Ale po osmi kolech soutěže uvedli, že je příliš brzy na to, aby mohli napadnout Manchester City a Liverpool. ”

Barcelona porazila Eindhovena 4: 0 doma v Lize mistrů

V rozhovoru po skončení hry, Tajemný brankář Ter Stegen řekl Mimořádný výkon Levné Fotbalové Dresy Messi je samozřejmě pozitivní. Ale zbývajících deset spoluhráčů má také rozhodující vliv na vítězství hry.

O této hře, Ter Stegen řekl: “Není snadné vyhrát hru. V první polovině hry bylo pro nás obtížné vyrovnat se s protiútokem druhé strany. Výkonnost družstva na obranném konci se však ve druhé polovině zlepšila. Nakonec vyhrál vítězství. ”

Mezitím, Dres Barcelona brankár uvedl, že tým musí vyhrát po celou dobu: “Vždycky budeme muset hrát s jasným nápadem, Musíme dělat totéž, co děláme nyní, Barcelona musí vyhrát po celou dobu. ” Konečně, o Barceloně Messi, Němec řekl: “Je důležité zdůraznit to Zbývajících deset hráčů týmu také má rozhodující vliv na vítězství hry. ”

Chelsea ho nechal důležitější než Azar

Nedávno se říkalo, že Abu může prodávat Levné Fotbalové Dresy Chelsea. Slavný Arsenal Ian Wright upozornil ve sloupci, Abu je nejdůležitější osoba v Chelsea. Důležitější než každá superhvězda, Pokud odchází, Bude to pro Chelsea katastrofa.

Pokud Abu cítí, že je naštvaný, Fanoušci Chelsea najdou klub ve velmi nebezpečné situaci. Existuje už spousta špatných šéfů, Nemůžete řídit dobrý šéf ven.

Fanoušci Chelsea se domnívají, že tým letos v létě opustili Azar. Je to jako vykopávat zlato. Ale pokud se Abu rozhodne odejít, Fanoušci zjistí, že existují velké obavy. Pokud Chelsea nakonec změní ruce, Opravdu cítím, že štěstí, že opouští Azar, je krátkodobá. Pokud Abu opravdu odešel, Věřím, že to bude katastrofa pro Chelsea. Nejen Dres Chelsea, ale celý region, Nemůžete podceňovat dopad Abu na celý region.

Real Madrid geniální démonová hvězda opustila tým

Oficiální internetové stránky Levné Fotbalové Dresy Real Madrid oznámily Real Madrid dosáhl dohody s holandským týmem Waiters. Norský teenager Odgo půjčí týmu na sezónu.

Nicméně, Po převodu do Realu Madrid byl pokrok Utrechtu značně zpomalen. Až do poloviny sezony 2016/17 jsem se připojil k Heerenveenu. V týmu, pravé křídlo Edgara, Teprve poté se znovu objevila ve světle mladé slávy. Poslední sezóna, Edgau dosáhl 2 gólů pro Heerenveen v 26 zápasech.

Tento norský génius je až do prosince tohoto roku jen 20 let. S jeho současnou silou, Nestačí, aby Dres Real Madrid pokračoval v hraní. Ve stejné době, tým Real Madrid a záložní záložník, Rezervy nejsou natažené, Isco, Bell, Asencio, Vazquez, A Vinicius, který ohlásil toto léto, Oba snižují možnost, aby Elderova vysoce efektivní Real Madrid.

Bayern je lepší než bývalý majitel

Podle zpráv, Bajerská nová pomoc Gorecká uvedla v rozhovoru s médii. Levné Fotbalové Dresy Bayern je klub, který je v každém ohledu silnější než Schalke 04.

Goretka řekl: “Bayern je rodina na mezinárodní úrovni, klub, který se výrazně liší od Schalke 04, Všechno tady je lepší, Více vzrušující. ”

Naše nová sezóna začala velmi dobře. 5-0 porazil Frankfurt a 1-0 vítězství nad Manchester United potvrdilo sílu týmu. Budeme hrát lépe v první ligové utkání proti Hoffenheimu. V první hře Bayernu v Mnichově jsem vyhrál šampionát. Chci pomáhat Dres Bayern Munich v nové sezóně. Vyhrát co nejvíce šampionátů trofejí. “

Ronaldo může přinést Juventus do nových výšin

Jak vysoko může Ronaldo vést Juventus? To je záležitost velkého zájmu mnoha médií a fanoušků. V poslední době generál Levné Fotbalové Dresy Juventus řekl Las Costa. S Ronaldem, Všechno je možné.

Costa říká: “Ronaldo přešel do Juventusu? Myslím, že Ronaldo dosáhl výšky, kterou obyvatelé nemohou dosáhnout. Ale stále chce, aby jeho postavení o krok dále. Myslím, že Ronaldo může přinést náš tým, Upgradovat na novou úroveň, Velmi důležitým přínosem pro tým. Všechno je s ním možné. ”

První zápas Juventusu nové sezóny začne 19. srpna. Dres Juventus bude Chieva vyzývat na cestu. Očekává se, že Ronaldo debutuje v Juventusu.

Nepřeceňujte tuto Anglii

Belgie, kde bojují všichni hlavní hráči, Nakonec porazili, aby se zúčastnili rotace, Anglie Levné Fotbalové Dresy která dává mladým hráčům více příležitostí, Pravděpodobně v očekávání většiny lidí.

Oba týmy hrály velmi sebejisté a uvolněné. Schopnost organizovat a ovládat hru, Je to hodná chvály. Naproti tomu belgická třílodní řada, Vydejte své vlastní silné ofenzivní schopnosti; Anglie vypadá dále, Používají tuto hru k výcviku, A tandem čtyři roky po příštím Světovém poháru.

Anglie dosáhla cíle výcviku mladých týmů. Ale budou opravdu lepší než tenhle v příštím Světovém poháru? Ale musíte se zeptat na otazník. Mnoho lidí si myslí, že Dres Anglie nebyla v Rusku schopna jít dál. Je to cena zaplacená za to, že jste mladá. Ve skutečnosti, pro tuto hru, Když jsou oba uznané cíle vystaveny, Nedostatečné zkušenosti s obrannou linií Anglie, Dva centrální obránci jsou po vkládání a středním průniku obrannými odpůrci, Stále málo.

Kouzelná flétna je na vrcholu své kariéry

Croatian Modric je jedním z nejvýkonnějších hráčů na mistrovství světa. Levné Fotbalové Dresy Chorvatský trenér Dalic, Výkon Magické flétny je také plný chvály.

” Na úrovni klubu, Luca dosáhla všech možných úspěchů, Ale na úrovni národního týmu stále nemá žádnou poctu. Vzhledem k jeho věku, To by mělo být jeho poslední Světový pohár, Jsem velmi rád, že může vstoupit do semifinále, Ale je to také výsledek úsilí všech hráčů. ”

Tento světový pohár, Dres Chorvatsko Modric hrál v týmu velmi důležitou roli. 33-letá chorvatská kouzelná flétna, Můžete se zúčastnit dalšího mistrovství světa? Ještě neznámá. Ale to je jisté Chorvatská kouzelná flétna má touhu být v tomto Světovém poháru, Napište historii se svými spoluhráči.

Mbape brzy bude vládnout světu

Podle zpráv Wenger řekl, 5-6 hráčů bude vládnout světu, Levné Fotbalové Dresy Francouzský Mbape je jedním z nich.

Wenger řekl: ” Mbape napadl argentinský tým. V průběhu hry je velmi nebezpečný. Když se mu to podaří, může ho vždycky pochopit. Nezapomeňte, že má jen 19 let. Nejsme si toho vědomi, Co to znamená dosáhnout této úrovně. Musíte udělat krok zpět k pochopení. Dosažené úspěchy jsou jedinečné. ”

” Když je hráč dostatečně rychlý, Když jeho oponent znovu přinese prostor, pak je příliš šťastný. Prostor a účinnost jsou zásadní pro to, aby se stal nejlepším hráčem. Dres Francie Mbape je detonační zařízení hry. Věřím, že Deschamps a Francie Mbabe jsou všichni připraveni na tuto hru. Věděl, že mu Argentina dá prostor. ”